Dzisiaj jest: 16.10.2018, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Borowy Dworek

Dodano: 7 miesięcy temu Czytane: 288 Autor:
Redakcja poleca!

Dziś przeprowadziliśmy wywiad z Panem Tomaszem Stącel właścicielem marki Borowy Dworek. Firmy, która od od kilku lat eksportuje zdrową żywność do USA.

Borowy Dworek
Dziś przeprowadziliśmy wywiad z Panem Tomaszem Stącel właścicielem marki Borowy Dworek.
Firma, która od kilku lat eksportuje zdrową żywność do USA.
 
- Dzień Dobry Panie Tomaszu. Jak to się stało, że z eksportera postanowił Pan stać się lokalnym dystrybutorem?
- Witam serdecznie Panie redaktorze. Myśl o wejściu na rynek polski towarzyszyła mi od początku mojej działalności. Jednak kilka lat temu nie byliśmy gotowi na przyjęcie towaru o wysokiej jakości po nieco wyższej cenie, gdyż nasze społeczeństwo nie miało wystarczającej wiedzy na temat substancji, które są dla nas niebezpieczne. Zostaliśmy przyzwyczajeni do produktów niskiej jakości a co z tym idzie niskiej ceny.

- Proszę opowiedzieć o tym co kieruje ideą Państwa firmy?
- Główną ideą naszej firmy jest dostarczenie odbiorcom przetworów naturalnych, które nie zawierają żadnych konserwantów ani barwników. Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom produkty wysokiej jakości jednocześnie zachowując tradycję ich pozyskania. Doskonałym przykładem jest nasza śliwka węgierka wędzona w nowoczesnych wędzarniach przy zachowaniu staropolskiej tradycji wędzenia drewnem śliwy. Właśnie dzięki zachowaniu przepisów pochodzących z Borowego Dworku możemy zachować niepowtarzalny doskonały smak wszystkich naszych produktów.
- Co wyróżnia Państwa produkty od produktów, które można znaleźć na półce w każdym supermarkecie?
- Głownie skład naszych przetworów. Nie pozwolilibyśmy sobie na „trucie” naszych odbiorców. Dla przykładu w produkcji syropów owocowych nie stosujemy syropu glukozowo - fruktozowego, jedynie naturalny cukier buraczany. Dbając o jakość, sposób konserwacji naszych produktów przeprowadzamy według książek pochodzących z roku 1898r.
- Jaki to sposób?
- Proszę wybaczyć, ale jest to tajemnica naszej firmy. Jednakże mogę Państwa zapewnić, że chodzi tylko i wyłącznie o sposób pasteryzacji.
- Panie Tomaszu w promowaniu swoich produktów kładzie Pan nacisk na pochodzenie produktów z których są robione przetwory Borowego Dworku. Czym one wyróżniają się od innych produktów?
- Doskonałe pytanie! Nasze warzywa oraz owoce są uprawiane w szczególnym miejscu. Bory Tucholskie w Polsce są uważane – i słusznie – jako teren szczególnie ekologiczny. W pobliżu kilkudziesięciu kilometrów nie znajdują się żadne przedsiębiorstwa, które mogłyby zagrozić zanieczyszczeniem tych terenów.
- Jest jakiś produkt, który mógłby wyróżnić Państwa przetwory od pozostałych, obecnych na rynku?
- Zdecydowanie! Mamy coś, czego nie ma żaden inny producent w Polsce. Jest to nasz sztandarowy produkt, którym są dżemy słodzone winogronem. Oczywiście znów się powtórzę, jest to przepis który pochodzi ze staropolskiej książki z Borowego Dworku, jednak ten produkt zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ 100% jego składu to tylko i wyłącznie owoce, bez zawartości cukru.
- Doskonale! Dziękuję Panu za wyjaśnienie czym tak naprawdę są Państwa produkty. A odbiorcom życzę smacznego!
- Również dziękuję za umożliwienie zaprezentowania mi naszych przetworów. Smacznego!
 
Red. Damian Mucha
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Promuj swoje ogłoszenie za darmo
Warszawa Praca | Oferty pracy Warszawa | Warszawa ogłoszenia praca | Praca w Warszawie ogłoszenia | Warszawa ogłoszenia |
Koszalin Praca | | Oferty pracy Koszalin | Koszalin ogłoszenia praca | Praca w Koszalinie ogłoszenia |
Gdańsk Praca | Oferty pracy Gdańsk | Gdańsk ogłoszenia praca | Praca w Gdańsku ogłoszenia |