Dzisiaj jest: 24.9.2018, imieniny: Dory, Gerarda, Maryny

Ogłoszenie:

MIĘDZYNARODOWA REWIA TANECZNA - zjawiskowe tancerk

dodano: 2017.06.08 ważne do: 2019.06.08 wyświetleń: 80
Szczegóły ogłoszenia:
REWIA "CARNIVAL STARS" - zjawiskowe tancerki, bogaty repertuar, wspaniałe stylizacje!

O NAS (w skrócie):
Międzynarodowy zespół taneczny - jedyny taki w Polsce!
Półfinalistki I edycji Got To Dance - Tylko Taniec TV Polsat!
Od 2008 roku związane z Teatrem "Buffo"!
Zjawiskowo piękne tancerki z Meksyku, Kolumbii, Kongo, Kuby, Czech i z Polski!
Fantastyczne kostiumy i porywające choreografie!

CO NAS WYRÓŻNIA:
1) Nasz zespół współtworzą niewątpliwie najpiękniejsze tancerki w Polsce, które z powodzeniem odnajdują się także na rynku modelingu i reklamy.
2) Międzynarodowy skład. Nasze tancerki pochodzą z różnych egzotycznych stron świata.
3) Profesjonalizm. Współpracujemy wyłącznie z wykształconymi tancerkami i tancerzami. Nasi artyści mają za sobą często kilkunastoletnią edukację taneczną i wieloletni straż sceniczny.
W szkołach tańca to my jesteśmy instruktorkami, nie kursantkami...
4) Oryginalne kostiumy i stylizacje, które powstają w naszym własnym atelier w Warszawie (April Art). Zgodnie z bieżącą modą panującą w Brazylii, co kilka miesięcy nowa odsłona. Już dziś możemy się pochwalić imponującą kolekcją ponad 20 kostiumów do samby brazylijskiej i 2 magazynami innych stylizacji. Tak, tak...
5) Bogaty repertuar. Uwielbiamy sambę za jej zmysłowość i dynamikę, ale wykształcenie pozwala nam zatańczyć wszystko. Dlatego możemy zaproponować wiele ciekawych programów artystycznych i dowolnie je kompilować.
6) Nowość! Pokazy samby z elementami body-painting'u i z efektami "fluo".

REPERTUAR:
- Samba Brazylijska (pokazy, animacje, parada)
- Tropicana i Salsa Kubańska
- Bollywood Show - pełny program
- Disco 70 / Fever Night - pełny program
- Moulin Rouge, Can-Can, Chicago, Charleston czyli Retro Show
- Western / Country Show
- Christmas Show
- Cheerleadres Show i inne pokazy sportowe
- pokazy w stylu Sexy Show, Reggaeton i Hip-hop
- Capoeira w wydaniu estradowym
- Choreografie na zamówienie

W swoich pokazach zespół łączy etniczne, w tym latynoskie tańce narodowe z profesjonalnymi, współczesnymi technikami rewiowymi, dzięki czemu ich widowiska są niezwykle spektakularne i oszałamiają nawet najbardziej wymagającą widownię.

DOROBEK ARTYSTYCZNY:
Grupa ma już na swoim koncie kilkaset (!) pokazów tanecznych, w tym programy telewizyjne ("Twoja Twarz Brzmi Znajomo" TV Polsat, "SuperSTARcie" TV2, "Got To Dance - Tylko Taniec" TV Polsat, "Taniec z gwiazdami" - m.in. autorski "opening" latynoskiego odcinka, "Jaka to melodia?" - stała współpraca, Orzeł czy reszta, Kawa czy herbata?, "Panorama", Poranek TVN 24, DD TVN, Szymon Majewski Show, Gotowe na zmiany, "Godzina na poddaszu"), seriale (Londyńczycy i Teraz albo nigdy), teledyski (m.in. trzy kolejne teledyski Dody), reklamy (Tymbark, Crunchips, "TPSA"), ekskluzywne gale, festiwale, turnieje taneczne i sportowe, pokazy mody, imprezy dla miast, imprezy studenckie, ważne wydarzenia artystyczne, pokazy klubowe i w centrach handlowych oraz pokazy podczas imprez komercyjnych.

Artyści "Carnival Stars" aktywnie działają na rynku modelingu, reklamy i filmu. Uczestniczą w innych projektach tanecznych, doskonaląc swój warsztat i wizerunek scenicznych na wielu estradach Polsce i za granicą. Na stałe są wykładowcami tańca w najbardziej prestiżowych szkołach w Warszawie, a letnie warsztaty taneczne prowadzą w całej Polsce.

KONTAKT:
+48 605 956 978 

Tags: pokazy, samby, tancerki, samba, brazylijska, karnawał, show, pokaz, rewia, taniec, pokazy, got, to, dance, tylko, taniec, tv, polsat, samba, brazylia, rio, fiesta, latino, event, impreza, integracja, pokazy, gala, event, impreza, mma, ksw, boks, sport, euro, olimpiada, mecz, ekstraklasa, media, pokazy, samby, rewia, samby, tancerki, samby, brazylijskiej, Olimpiada w Rio 2018
Kontakt
Marek
Warszawa ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Promuj swoje ogłoszenie za darmo
Warszawa Praca | Oferty pracy Warszawa | Warszawa ogłoszenia praca | Praca w Warszawie ogłoszenia | Warszawa ogłoszenia |
Koszalin Praca | | Oferty pracy Koszalin | Koszalin ogłoszenia praca | Praca w Koszalinie ogłoszenia |
Gdańsk Praca | Oferty pracy Gdańsk | Gdańsk ogłoszenia praca | Praca w Gdańsku ogłoszenia |