Dzisiaj jest: 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa

Ogłoszenie:

zarabiaj online

dodano: 2018.03.25 ważne do: 2019.02.08 wyświetleń: 50
Szczegóły ogłoszenia:
Sejfik - kilkanaście różnorodnych metod zarabiania
w jednym serwisie

Mini FAQ Czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy zarabianie w serwisie Sejfiku jest legalne?

Tak! Sejfik działa w 100% legalnie! Należy do firmy Ebizo NIP: 6431732923 REGON: 241831059
Oraz jako jedyny serwis w Polsce załatwia za nas kwestię podatku. Od każdej wypłaty pobierany jest podatek 18%
(ryczałtowy). Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu Sejfik.

Na czym polega zarabianie w serwisie Sejfik?

To proste! Otrzymujesz wynagrodzenie za wykonywanie prostych czynności. Zaczyna się od prostych zadań takich jak odebranie przesyłki e-mail czy obejrzenie strony, a kończy się na rejestracjach, pobieraniu plików, pisaniu postów. Czym bardziej skomplikowane zadanie tym większa stawka za jego wykonanie.
Serwis posiada aż kilkanaście metod zarobku. Sam wybierasz w jaki sposób będziesz zarabiał! Oczywiście im więcej metod wybierzesz tym wyższe zyski.

Ile wynosi minimalna kwota jaką mogę wypłacić z serwisu i jak długo będę czekał na wypłatę?

Minimum do wypłaty to 10 zł w przypadku przelewu na konto bankowe, 3 zł w przypadku PayPal oraz 5 zł w przypadku doładowania telefonu komórkowego.
Wypłaty wynagrodzeń następują do 7 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego jakim jest jeden miesiąc.


Dlaczego za niektóre akcje wykonane w serwisie otrzymuje punkty i do czego one służą?

Punkty dają nam wbrew pozorom spore pole do popisu i warto je zbierać (np. za pobieranie plików, manualsurf, kliki konkursowe). Nie można jednoznacznie określić wartości 1 punka ponieważ możemy je wykorzystać na reklamę, w grze orzeł czy reszka, samodzielnie wymienić na gotówkę w zakładce "wymień punkty" lub sprzedać je innemu użytkownikowi Sejfika (osobiście polecam sprzedaż ponieważ otrzymamy dużo więcej pieniążków niż przy samodzielnej wymiennie nawet na poziomie platynowym- sam również zajmuje się skupowaniem punktów oferuję 20 gr za każde 500 pkt więc jeśli chcesz szybko i korzystnie sprzedać punkty napisz do mnie PW w serwisie a może cena nawet nieco wzrośnie Wink )
 
Program partnerski - zarabiaj na polecaniu sejfik'a
To proste! Poleć zapis do sejfika znajomym i zarabiaj odpowiedni % za ich zarobki dożywotnio. Od każdego poleconego dostajesz 16% od jego zarobków (oczywiście bez uszczerbku na jego zarobkach). Oprócz tego w programie są dodatkowe 3 poziomy poleconych co znaczy, że gdy polecony z I poziomu poleci program dalej to ten nowy użytkownik staje się również i Twoim poleconym II stopnia (8%)- tak dzieje się, aż na 4 poziomach więc nie trudno sobie wyobrazić profitów wynikających z polecania programu osobom, które będą również polecać program dalej. Więcej o systemie referencyjnym możesz przeczytać tutaj, a efekty dotychczasowych działań w postaci listy poleconych tutaj.
Oprócz prowizji z zarobków w serwisie otrzymujesz także w ograniczonym zakresie prowizje z zakupów reklam swoich poleconych.
Oprócz zarobków
Metody zarabiania w Sejfiku :
► oglądanie płatnych reklam
►Płatny traffic
Metoda zarobku dla webmasterów chcących spieniężyć ruch na swoich stronach www.
Cała praca polega wyłącznie na wstawieniu, w dowolnym miejscu, na swojej stronie specjalnego skryptu, który będzie generował ruch na stronach reklamodawców. Proces odbywa się w tle i nie powoduje wyświetlania żadnych reklam (zerknij do ProBaner) ani innych elementów tak więc zerowym kosztem możesz zmienić swój ruch (ang. traffic) na stronie w zarobki (zł).
►promowanie PTP
►Doładowania - program partnerski
Zarabiaj od 1% od każdego doładowania zrealizowanego z Twojego polecenia.
Promuj doładowania przez sejfik tak samo jak swój reflink.
 
►FaceBook
Połącz konto FaceBook z sejfik i otwórz przed sobą dodatkowe formy zarobku.
Zasady: 
Dodaj stronę sejfik.com do ulubionych jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Możesz to zrobić przez FaceBook lub skorzystać z odnośnika w stopce strony.
Następnie połącz konto sejfik z kontem FaceBook - kliknij przycisk "Zintegruj z FaceBook" poniżej. Aplikacja poprosi o dostęp do danych w celu weryfikacji konta. Udzielenie zezwolenia jest konieczne. Po weryfikacji należy wrócić na stronę sejfik. Za poprawną integracje przyznana zostanie automatyczna premia 0.10zł.
Integracja z FaceBook otwiera nowe możliwości (zarobkowe i społecznościowe), które będą pojawiać się stopniowo.
 
►zarabiaj na gaddu-gadu
Innowacyjna forma zarobku zbliżona technicznie do płatnego mailingu z tą różnicą, że reklamy wysyłane są na Twój numer gadu-gadu. Na tej stronie włączysz usługę odbierania reklam (za co otrzymasz także jednorazową premie) i nie tylko.
►płatne pisanie
W tej sekcji otrzymasz wynagrodzenie za wykonanie określonego zadania jakim jest pisanie postów, tematów, wpisów, komentarzy i podobnych na stronach reklamodawców (zwykle będą to fora czy blogi). Sekcja ta jest zbliżona jest do Płatnych zadań, z tą różnicą, że premie za pisanie możesz dostać więcej niż tylko raz - możesz pisać tyle postów na ile pozwala dana oferta.
►płatne zapisy do róznych programów partnerskich
►prommowanie banera
►ustawienie sejfika jako strony startowej
► promowanie usług finansowych ( najlepiej płatna metoda nawet do kilkudziesięciu złotych od jednego pozyskanego klienta)
Metoda zarobku polegająca na polecaniu różnego rodzaju popularnych produktów finansowych takich jak konta osobiste, lokaty czy pożyczki. Promować produkty możesz np. osobiście wśród swoich znajomych ale także na stronach www, za pomocą reklam w innych serwisach. Możesz także osobiście skorzystać z ofert.
Przykładowo jeżeli ktoś z Twoich bliskich lub Ty planujecie założenie lokaty lub konta warto przejrzeć oferty i złożyć wniosek przez Twój "reflink" zyskując podwójnie. Innym przykładem są pożyczki pozabankowe, które oferują bardzo atrakcyjne warunki dla pierwszej pożyczki (zwykle koszt wacha się pomiędzy 0, a kilka złotych). Staramy się udostępniać programy, które oferują najlepsze produkty finansowe na rynku.
►kopanie kryptowaluty 
Mając otwartą obecną stronę lub czat i akceptując użyczenie mocy obliczeniowej Twój komputer będzie w tle wykonywał obliczenia i kopał kryptowalutę. Ich rezultat znajduje się poniżej w postaci rakingu, po wykonanej pracy użytkownikom wyświetli się przycisk do wymiany na zł.
I wiele innych.

Czytaj i oglądaj dużo więcej na ilento
Kontakt
ibushi
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Promuj swoje ogłoszenie za darmo
Warszawa Praca | Oferty pracy Warszawa | Warszawa ogłoszenia praca | Praca w Warszawie ogłoszenia | Warszawa ogłoszenia |
Koszalin Praca | | Oferty pracy Koszalin | Koszalin ogłoszenia praca | Praca w Koszalinie ogłoszenia |
Gdańsk Praca | Oferty pracy Gdańsk | Gdańsk ogłoszenia praca | Praca w Gdańsku ogłoszenia |