Dzisiaj jest: 25.9.2018, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Ogłoszenie:

praca dla Mlodzieży

dodano: 2018.01.15 ważne do: 2018.12.01 wyświetleń: 56
Szczegóły ogłoszenia:
Neobux to jeden z najlepszych programów typu PTC/BUX (klikanie w reklamy,zarabianie przez internet).Strona istnieje od 2008 roku -co jest rzadkością w tego typu programach - i wypłaca pieniądze bez żadnych problemów.NeoBux charakteryzuje się też niskim minimum do wypłaty,ktore dla pierwszej wypłaty wynosi TYLKO 2$.Wypłaty są realizowane w trybie instant (błyskawicznej - wypłacanej wciągu kilkunastu sekund na wybrany procesor płatniczy).
Obecnie są to - Payza,Neteller,Skrill 
Strona dostępna jest w języku angielskim,portugalskim,hiszpańskim,greckim,indonezyjskim,fińskim,niemieckim,szwedzkim oraz francuskim.Uczestnictwo w programie jest darmowe,legalne i nie zobowiązuje do niczego,w każdej chwili możesz z niego zrezygnować .
♦Właścicielem strony jest :" Fernando " z Portugali Neodev Lda.
♦Strona uruchominina w 2008
♦Akceptacja użytkowników.Neobux to program międzynarodowy ,akceptuje uczestników ze wszysykich ktrajów.Możesz mieć tylko jedno konto w serwisie.Każda próba stworzenia większej ilości kont prowadzi do zawieszenia wszystkich powiązanych kont.
 
Dołącz do Programu ⇔
 
Neobux jako jeden z nielicznych serwisów PTC posiadający bardzo dobre forum z którego można się dowiedzieć o najlepszych sposobach i strategiach i zarabiania.
Jedną z cech programu jest możliwość pobrania wtyczki (adAlert)na swój komputer,ktora informuje o pojawianiu się w serwisie nowych reklam.
 
             ⇔
 
Jak ogladac płatne reklamy w NeoBux?
 
1.Żeby zarabiać na oglądaniu reklam,zaloguj sie najpierw na swoje konto w NeoBux - Zakładka login - .Jeśli nie posiadasz konta jeszc ze konta w NeoBuxh musisz sie zarejestrować.Możesz to uczynić ,klikając tutaj -rejestracja (zakładka register).
2.Po zalogowaniu kliknij zakładke "View Advertisements" (zakładka w górnympanelu strony).
3.Po kliknięciu  "View Advertisements" pojawi sie strona z dostepnymi platnymi  reklamami - kliknij w dowolna reklamę by zacząć zarabiać.
4.Po kliknieciu reklamy pojawi się czerwona kropka - kliknij ją  (jest to test zabezpieczający sprawdzający czy nie jesteś robitem-botem).
5.Po kliknięciu czerwonej kropki otworzy sie docelowa reklamy.Poczekaj od 5 do 30 sekund na zaliczenie reklamy (zależnie od wartości reklamy ).
6.Gdy reklama jest zaliczona pojawi się  napis :"Advertisement validated ! i pomarańczowy przycisk "Close".Kliknij ten przycisk,aby powrócić do strony  z kolejnymi platnymi reklamami .
7.Odwiedzone i zaliczone reklamy są odznaczone na szaro .Każdą reklame możesz kliknąć tylko raz na 24 godziny,więc tych szarych już nie klikaj .
8.Aktualny stan swojego konta możesz obserwować na górnym pasku lub po kliknięciu swojego nicka .Cyferki zmieniają kolor na zielony ,gdy osiągniesz minimum potrzebne do wypłaty .Zielony kolor oznacza,że możesz już zlecić wypłatę .
9.Jeśli posiadasz poleconych , to pamiętaj że codziennie musisz kliknąć 4 pomarańczowe reklamy,aby otrzymać prowizję od poleconych.
Kontakt
ibushi
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Promuj swoje ogłoszenie za darmo
Warszawa Praca | Oferty pracy Warszawa | Warszawa ogłoszenia praca | Praca w Warszawie ogłoszenia | Warszawa ogłoszenia |
Koszalin Praca | | Oferty pracy Koszalin | Koszalin ogłoszenia praca | Praca w Koszalinie ogłoszenia |
Gdańsk Praca | Oferty pracy Gdańsk | Gdańsk ogłoszenia praca | Praca w Gdańsku ogłoszenia |