Dzisiaj jest: 25.9.2018, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Ogłoszenie:

Usługi call center

dodano: 2018.02.12 ważne do: 2018.12.29 wyświetleń: 49
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
O NAS

MCall Center specjalizuje się w usługach telemarketingowych dla firm na zasadach outsourcingu. Nasza propozycja współpracy w zakresie usług call center skierowana jest do przedsiębiorców nie posiadających własnej infolinii i działu sprzedaży telefonicznej. Oferujemy również usługi wirtualnego asystenta jeżeli firma którą prowadzisz potrzebuje czegoś więcej niż tylko telefonicznej obsługi klienta.

Nasza misja

Naszą misją jest pomoc Twojej firmie w dotarciu z ofertą do potencjalnych klientów w sposób szybki, precyzyjny i skuteczny. Dlatego  proponowane przez nas usługi call center świadczymy z wykorzystaniem szeregu narzędzi usprawniających i przyspieszających procesy sprzedaży i informacji o Twojej firmie oraz jej produktach. Stosowane przez nas rozwiązania pozwalają na komunikację poprzez:
  • Telefon,
  • E – mail,
  • Czat,
  • Sms.
Wykorzystanie powyższych kanałów pozwala na dotarcie do większej liczby zainteresowanych w szybszym czasie i z lepszym efektem końcowym którego w pojedynkę nie da się osiągnąć. Wybierając outsourcing call center Twoja firma nie musi zatrudniać osób z zewnątrz i ponosić wysokich kosztów z tym związanych ale też i inwestować w drogie oprogramowanie służące obsłudze klienta oraz zakup bazy danych na której będziesz pracować.

W czym możemy Ci pomóc?

NASZE USŁUGI

Sprzedamy Twój produkt/usługę – Telesprzedaż i nie tylko
Nasi konsultanci nie stosują sztywnych szablonów rozmów tak jak konkurencja, co sprawia, że klient z którym się kontaktujemy w Twoim imieniu, jest traktowany indywidualnie - nie jest kolejną setną tak samo obsłużoną osobą. Czuje się wyróżniony i słuchany. Osoba dzwoniąca nie jest tylko i wyłącznie sprzedawcą danej usługi/produktu która próbuje jak najszybciej „namówić” na zakup. Jest doradcą, który przedstawi ofertę w najbardziej wyrazisty, przejrzysty i przystępny sposób. Doradzi i odpowie na nurtujące pytania. Klient sam zdecyduje co dalej. Telesprzedaż którą poprowadzimy dla Twojej firmy wcale nie musi odbywać się tylko i wyłącznie przy pomocy telefonu. Możesz wybrać także obsługę sprzedaży Twoich produktów za pośrednictwem popularnego Chat-u który zintegrujemy z Twoją firmową witryną. Finalizacją przeprowadzonych działań sprzedażowych przy wykorzystaniu każdego z oferowanych przez nas kanałów (telefon, e – mail, czat, sms) będzie wygenerowanie raportu z ich przeprowadzenia który otrzymasz na zakończenie.

Opowiemy o Twoim produkcie lub usłudze - Infolinia

Telefoniczna prezentacja oferty to jeden z kluczowych elementów sprzedaży przez telefon. Dzięki wykorzystaniu jej możliwości klient otrzymuje pełną informację nt. wybranej oferty, produktu (kto jest producentem, dystrybutorem wyrobu na danym terenie). Przy prezentacji może poznać równocześnie opcje dodatkowe dotyczące oferty (usługi powiązane z produktem). W opcji dodatkowej mamy również usługi sprzedaży przez telefon. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja firma zyskuje podwójnie - informujesz klienta o swojej ofercie i jednocześnie sprzedajesz za naszym pośrednictwem redukując koszty.  

Umówimy na spotkanie

Niekiedy prezentacja oferty telefonicznie i późniejsza sprzedaż w ten sam sposób nie idą w parze. W głównej mierze uzależnione jest to od osoby, z którą następuje kontakt jak i specyfiki branży w której działa firma. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest osobiste spotkanie z właścicielem firmy czy też przedstawicielem handlowym. W tym także możemy pomóc - umawianie spotkań z klientem to kolejna propozycja z naszej oferty na usługi call center z której możesz skorzystać.
Pozyskamy dane kontaktowe odbiorców  

Zdobędziemy klientów na Twoją usługę lub produkt

Pozyskiwanie klientów na dany produkt lub usługę w kampaniach telemarketingowych odbywa się przede wszystkim poprzez zdobycie ich danych kontaktowych. Najlepsze efekty osiągniemy jednak nie wtedy, gdy posiadamy kilka milionów adresów e-mail do osób prywatnych lub firm lecz wówczas gdy posiadamy bazę klientów którzy faktycznie są danym produktem lub usługą zainteresowani. Docierając do nich z przekazem marketingowym poprzez naszą firmę unikniesz zbędnych kosztów obsługi telefonicznej tych klientów którzy nie będą zainteresowani Twoją ofertą. Pozyskamy dla Twojej firmy wartościowych odbiorców poprzez generowanie lead - ów (zdobycie danych kontaktowych klientów skłonnych nabyć produkt bądź usługę) wysyłając e-mailing poprzedzony wyrażeniem zgody na otrzymanie przekazu reklamowego przez odbiorcę.

Dla oczekujących więcej – wirtualny asystent

Dla osób, które potrzebują rozwiązań skrojonych na miarę ponad powyższymi usługami przygotowaliśmy usługę wirtualnego asystenta. Wirtualny asystent to ktoś, kto wyręczy Cię w wielu sprawach, zwłaszcza tych, które pojawiają się nagle i nie jesteś w stanie ich przewidzieć. To rozwiązanie polecamy niewielkim firmom, które nie mogą pozwolić sobie na zatrudnienie sekretarki. Pomoc wirtualnego asystenta to znacząca redukcja kosztów miesięcznych – opłacasz usługę wyłącznie wtedy, gdy z niej korzystasz. Nieplanowany wyjazd, potrzebujesz zarezerwować pokój hotelowy na jedną noc? Chcesz zaplanować lub przełożyć spotkanie? Rezerwacja lotu? Żaden problem – skorzystaj z pomocy wirtualnego asystenta, a my zajmiemy się resztą.

Interesują Cię nasze usługi a dodatkowo 15% rabat? Skontaktuj się z nami! 
 
 
Kontakt
Mcallcenter
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: http://mcallcenter.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Promuj swoje ogłoszenie za darmo
Warszawa Praca | Oferty pracy Warszawa | Warszawa ogłoszenia praca | Praca w Warszawie ogłoszenia | Warszawa ogłoszenia |
Koszalin Praca | | Oferty pracy Koszalin | Koszalin ogłoszenia praca | Praca w Koszalinie ogłoszenia |
Gdańsk Praca | Oferty pracy Gdańsk | Gdańsk ogłoszenia praca | Praca w Gdańsku ogłoszenia |