Asystent/ka sprzedaży z j. angielskim

Osoba: Karina Witkowska
Miejscowość: Warszawa
Strona WWW: https://www.facebook.com/groups/422375354764282/permalink/628713227463826/

dodano: 2018.06.20
ważne do: 2024.06.20

Szczegóły ogłoszenia:

Oferta pracy:
Stanowisko: Asystent/ka sprzedaży z j. angielskim
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka (okolice Warszawy)
Pełen etat, umowa o pracę, wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od doświadczenia, kwalifikacji
Praca od pon. do pt. w godz. 8-16

Zakres obowiązków:

• Realizacja zadań powierzonych przez Project Managera z zakresu obsługi klienta i realizacji projektu,
• Utrzymywanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami,
• Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej i wysyłkowej,
• Nadzorowanie statusu zamówień,
• Współpraca z dostawcami firmy,
• Dbanie o wizerunek firmy poprzez profesjonalne podejście do wykonywanych zadań.

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe lub w trakcie studiów zaocznych),
• Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – poziom C1 (warunek konieczny ze względu na kontakt z klientem zagranicznym),
• Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Power Point),
• Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale handlowym/sprzedażowym (np. na stanowisku asystenckim) lub w innych pracach biurowych związanych z obsługą klienta (np. recepcja),
• Chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności,
• Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
• Komunikatywność, dokładność, samodzielność,
• Możliwość dojazdu we własnym zakresie do Józefowa k. Otwocka (okolice Warszawy).

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełen etat, ubezpieczenie, benefity,
• Pracę w godz. 8-16,
• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• Pracę w młodym i międzynarodowym zespole,
• Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Możliwość zatrudnienia od zaraz,
• Miejsce pracy: Józefów k. Otwocka (okolice Warszawy).