Dzisiaj jest: 19.6.2018, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Ogłoszenie:

Pracownik Produkcji

dodano: 2018.03.08 ważne do: 2022.03.16 wyświetleń: 4
Szczegóły ogłoszenia:
Zakres obowiązków:
• Pakowanie produktu, ocena jakości opakowania oraz jego zgodności z obowiązującymi wytycznymi;
• Przemieszczanie palet z produktem, owijanie, stretchowanie;
• Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej;
• Praca przy maszynach wtrysku.

Wymagania:
• Wykształcenie średnie;
• Doświadczenie w pracy na produkcji będzie mile widziane;
• Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń w firmie produkcyjnej będzie mile widziane;
• Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:
• Umowa o pracę na pełen etat;
• Praca w systemie 12-godzinnym (dwie zmiany)
• Wynagrodzenie zależne od stanowiska i kwalifikacji oraz dodatki do podstawy;
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju
Kontakt
Leasing Team
Glinianka ( Pokaż na mapie)
Kontakt