Dzisiaj jest: 21.9.2017, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Ogłoszenie:

Specjalista ds. ochrony środowiska i BHP

dodano: 2017.03.23 ważne do: 2018.02.06 wyświetleń: 55
Szczegóły ogłoszenia:
Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS.
Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na http://www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:
specjalista ds. ochrony środowiska i BHP Nr ref.: 44454 Praca stała Lokalizacja: Świebodzice

Zakres obowiązków:

• Odpowiedzialność w zakresie wdrożenia Systemu Zarządzania Środowiskiem wg normy ISO 14001
• Aktualizacja analizy środowiskowej i listy znaczących aspektów środowiskowych
• Bieżące nadzorowanie systemu: aktualizacja procedur w porozumieniu z Z-cą Dyrektora ds. Ciągłego Doskonalenia
• Nadzorowanie wskaźników środowiskowych
• Wykonywanie lub zlecanie wykonania kontroli w zakresie powietrza, wody i hałasu
• Nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych związanych z systemem ISO14001

Dodatkowo:
• Wypełnianie obowiązków zgodnie z ustawą o służbach BHP
• Przeprowadzanie szkoleń BHP dla nowych pracowników
• Uczestnictwo w opracowaniu planu szkoleń w zakresie bezpieczeństwa
• Nadzorowanie obowiązkowych kontroli urządzeń w zakładzie

Oczekiwania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku
• kompetencje w zakresie BHP
• wykształcenie minimum średnie

Oferta:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pakiet niezbędnych szkoleń
• możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Kontakt
rekruter
woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt