Dzisiaj jest: 23.2.2018, imieniny: Damiana, Romana, Romany

Ogłoszenie:

ZESTAW SKLEPOWY GENTLE DAY HIGIENA OSOBISTA

dodano: 2017.08.28 ważne do: 2018.07.14 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
Zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą ekologicznych i bezpiecznych produktów codziennego użytku. W związku z nawiązaniem współpracy handlowej z bezpośrednim dystrybutorem marki Gentle Day nasza firma poszukuje podmiotów zainteresowanych podjęciem biznesowych relacji.

Chcielibyśmy gorąco zachęcić sklepy, drogerie, salony kosmetyczne, gabinety odnowy biologicznej oraz przedstawicieli handlowych do kontaktu w celu zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Proponowany przez nas zestaw sklepowy obejmuje regał profesjonalnie eksponujący produkty jednocześnie doskonale komponujący się z wystrojem pomieszczenia . Regał jest całkowicie biodegradowalny.

Regał zawiera 60 szt spośród 11 rodzajów produktów ( możliwe rozszerzenie wariantów ).

Dodatkowo uzupełniana jest przy każdej kolejnej dostawie odpowiednia ilość materiałów gratis takich jak : ulotki, testery czy aktualne katalogi.
Firma zapewnia stałe płynne zamówienia w atrakcyjnych cenach. Udzielamy wsparcie dla początkujących dystrybutorów w postaci merytorycznych informacji produktowych.

Sprzedaż prowadzona jest według ustalonych indywidualnie zestawów/pakietów lub według dowolnie wybranych przez odbiorcę określonych produktów
Możliwość wydłużonych terminów płatności.
Wszystkie produkty Gentle Day® są tworzone i produkowane ze starannie dobierając materiałów, uwzględniając ich jakość oraz korzyści dla organizmu ludzkiego. Wśród ogromnej ilości produktów higienicznych na rynku, produkty Gentle Day® wyróżniają się pod względem nowoczesności i szczególnej troski o zdrowie.
Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt
Dariusz
ul. Górna 5, 76-200 Słupsk ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Promuj swoje ogłoszenie za darmo